Xhinse të shkurtra, Mango

1590L

SKU: 57020040

Xhinse të shkurtra pambuku me pesë xhepa

32
34
36
38
40
42
44
E zeze
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Xhinse të shkurtra pambuku me pesë xhepa dhe bel mesatar. 100% Pambuk

Sipas markës

Sipas masës

, , , , , ,

Përzgjidh masën

, , , , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Sipas gjinisë