Xhinse të shkurtra me bel të lartë Mango

SKU: 87019030

Xhinse të shkurtra me bel të lartë dhe pa qepje në këmbë

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Xhinse të shkurtra me bel të lartë e të pakthyera në këmbë, me 5 xhepa dhe mbyllje me kopsë dhe zinxhir. 100% Pambuk

Sipas markës

Sipas masës

, , , ,

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë