Xhinse të shkurtra me efekt rrudhash Okaidi

1793L2093L

SKU: 94203

Xhinse të shkurtra me prerje të drejtë dhe të kthyera në këmbë

10 Vjec
12 Vjec
14 Vjec
3 Vjec
4 Vjec
5 Vjec
6 Vjec
7 Vjec
8 Vjec
9 Vjec
Blu
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , , Tag:
Dërgesat

Xhinse të shkurtra e me prerje të drejtë, me 5 xhepa dhe të kthyera në këmbë, dizajn me efekt rrudhash. 70% Pambuk, 2% Elastan, 28% Poliester

Sipas markës

Përzgjidh masën

, , , , , , , , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Sipas gjinisë

Sipas masës

, , , , , , , , ,