Xhinse te shkurtra me llastik – Obaibi

1195L

SKU: 95031146

Xhinse te shkurtra me llastik

12Muaj
18Muaj
23Muaj
3Muaj
3Vjec
6Muaj
blu
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Xhinse te shkurtra me llastik te beli dhe lidhese shtrenguese, dy xhepa perpara dhe te perthyera te kembet,e perbere nga64% Pambuk 36% Poliester

Sipas markës

Përzgjidh masën

, , , , ,

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë