Pantallona të shkurtra slim-fit Okaidi

1195L2790L

SKU: 91157

Pantallona të shkurtra me material elastik

10 Vjec
12 Vjec
14 Vjec
3 Vjec
4 Vjec
5 Vjec
6 Vjec
7 Vjec
8 Vjec
9 Vjec
E bardhe
E kuqe
E zeze
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Pantallona të shkurtra pambuku me prerje slim-fit dhe me material elastik, të kthyera në këmbë dhe me 5 xhepa. 98% Pambuk, 2% Elastan

Sipas markës

Përzgjidh masën

, , , , , , , , , , ,

Sipas ngjyrës

,

Përzgjidh ngjyrën

, ,

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë

Sipas masës

, , , , , , , , ,