Xhinse të shkurtra, Okaidi

2390L2790L

SKU: 86044091

Xhinse të shkurtra për vajza, mbyllje me zinxhri dhe kopsë

10 Vjec
12 Vjec
4 Vjec
5 Vjec
6 Vjec
7 Vjec
8 Vjec
9 Vjec
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Xhinse të shkurtra për vajza, mbyllje me zinxhri dhe kopsë, me rrip tek pjesa e belit. 2% Elastan 32% Poliestër 66% Pambuk

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

, , , , , , , ,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë