Xhinse të shkurtra, Prenatal

1250L

SKU: 690528

Xhinse të shkurtra pambuku për djem

2-3 Vjec
3-4 Vjec
4-5 Vjec
5-6 Vjec
6-7 Vjec
7-8 Vjec
8-9 Vjeç
9-10 Vjeç
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Xhinse të shkurtra pambuku për djem, me disa xhepa dhe mbyllje me buton. 99% Pambuk 1% Elastan

Sipas markës

Sipas masës

,

Përzgjidh masën

, , , , , , ,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë