Xhinse të shkurtra, Springfield

2800L

SKU: 0013466

Xhinse të shkurtra për meshkuj, prerje regular fit

30
32
34
36
38
Blu e errët
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Xhinse të shkurtra për meshkuj, prerje straight fit, me disa xhepa, mbyllje me zinxhir dhe kopsë. 98% Pambuk 2% Elastan

Sipas markës

Sipas masës

, , , ,

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë