Xhinse të shkurtra, Springfield

4000L

SKU: 0013489

Xhinse të shkurtra me prerje slim fit dhe me disa xhepa

30
32
34
36
38
Blu
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Xhinse të shkurtra me prerje slim fit dhe me disa xhepa, mbyllje me zinxhir dhe kopsë. 98% Pambuk 2% Elastan

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Sipas gjinisë