Xhinse të shkurtra, Springfield

1750L

SKU: 3083321

Xhinse të shkurtra për femra me disa xhepa

34
36
38
40
42
44
Blu
Blu e hapur
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Xhinse të shkurtra për femra me disa xhepa, mbyllje me zinxhir dhe kopsë. 98% Pambuk 2% Elastan

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

, , , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë