Xhinse të shkurtra, Springfield

4790L

SKU: 3083326

Xhinse të shkurtra me bel të lartë dhe disa xhepa

34
36
38
40
42
44
Blu e lehte
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Xhinse të shkurtra me bel të lartë dhe disa xhepa, mbyllje me zinxhir dhe kopsë, pa qepje në funde. 98% Pambuk 2% Elastan

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

, , , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë