Xhinse treçerekëshe Cortefiel

1950L

SKU: 9953151

Xhinse trecerekëshe, me prerje të gjerë dhe disa xhepa

36
38
40
42
44
Blu
Kafe
Kaki
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Xhinse trecerekëshe, me prerje të gjerë dhe disa xhepa, mbyllje me zinxhir dhe buton. 98% Pambuk 2% Elastan

Sipas markës

Sipas masës

, , , ,

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas ngjyrës

, ,

Përzgjidh ngjyrën

, , ,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë