Xhinse treçerekëshe, Mango

3990L

SKU: 27037127

Xhinse pambuku me gjatësi treçerekëshe, prerje e drejtë me disa xhepa

34
36
38
40
42
44
Blu e lehte
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Xhinse pambuku me gjatësi treçerekëshe, prerje e drejtë me disa xhepa, mbyllje me zinxhir dhe kopsë, pa qepje në funde. 80% Pambuk 20% Pambuk I riciklueshëm

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

, , , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë