Xhinse wide leg Cortefiel

3495L

SKU: 6122467

Xhinse të gjata, me prerje të gjerë dhe bel mesatar

36
38
40
42
44
E zeze
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Dërgesat

Xhinse të gjata, me prerje të gjerë dhe bel mesatar, mbyllje em zinxhir dhe kopsë, me disa xhepa. 98% Pambuk 2% Elastan

Sipas markës

Sipas masës

, , , ,

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Sipas gjinisë