Xhinse wide leg, Mango

1990L

SKU: 27074005

Xhinse të gjata me prerje të gjerë dhe pa qepje në funde

34
36
38
40
42
E bardhe
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Xhinse të gjata me prerje të gjerë dhe pa qepje në funde, mbyllje me zinxhir dhe kopsë. 100% Pambuk

Sipas markës

Sipas masës

, , , ,

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Sipas gjinisë