Xhinse wide leg, Mango

4990L

SKU: 27055780

Xhinse të gjata për femra, prerje e gjerë

34
36
38
40
42
E bardhe
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Xhinse të gjata për femra, prerje e gjerë, me bel të lartë, mbyllje me zinxhir dhe buton, pa qepje në funde. 100% Pambuk

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Sipas gjinisë