Xhinse wide-leg Mango

2994L

SKU: 17002008

Xhinse të gjata wide-leg me bel të lartë

34
36
38
40
42
44
E zeze
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave

Xhinse të gjata wide-leg me bel të lartë, me 5 xhepa dhe të pakthyera në këmbë. 100% Pambuk

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

, , , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Sipas gjinisë