Xhinse wide leg, Springfield

2880L

SKU: 6823565

Xhinse me gjatësi trecerekëshe, prerje e gjerë me shirit elastik beli

34
36
38
40
42
44
Blu Xhins
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Xhinse me gjatësi trecerekëshe, prerje e gjerë me shirit elastik dhe lidhëse beli. 100% Lyocell

Sipas markës

Sipas masës

, , , , ,

Përzgjidh masën

, , , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë