Xhup badi – Obaibi

5990L

SKU: 972909041

Xhup badi

1/3 Muaj
12/18 Muaj
3/6 Muaj
6/12 Muaj
Gri
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Xhup badi me kembe dhe duar te mbeshtjella dhe kapuc,Poliester: 100%

Sipas markës

Përzgjidh masën

, , ,

Përzgjidh ngjyrën

Sipas gjinisë

Sipas sezonit