Xhup I fryrë me rrip Mango

11990L

SKU: 87061020

Xhup I fryrë me rrip me tegela, mëngë të rëna , dhe përçina në pjesën e kyçeve.

XS
s
m
l
kafe
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Xhup I fryrë me rrip në bel, me tegela, mëngë të rëna , dhe përçina në pjesën e kyçeve, me xhepa anësorë dhe zinxhir dhe përçina për mbërthim. 100% POLIAMID

Përzgjidhni markën

Size Filter

XS, S, M, L

Përzgjidh masën

XS, s, m, l

Color Filter

KAFE

Përzgjidh ngjyrën

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

FEMRA