Xhup I gjatë I fryrë Mango

18990L

SKU: 77009608

Xhup I gjatë I fryrë, me mbushje,tegela dhe rrip ne bel

l
E zeze
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Xhup I gjatë I fryrë, me mbushje,tegela dhe rrip ne bel, kyçe elastike, zinxhir dhe përcina për mbërthim dhe xhepa anësorë. 100% POLIAMID

Përzgjidhni markën

Size Filter

L

Përzgjidh masën

l

Color Filter

E ZEZE

Përzgjidh ngjyrën

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

FEMRA