Xhup i gjatë me tegela Mango

SKU: 77009604

Xhup i gjatë me tegela

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Xhup i gjatë me tegela, me kapuç me terheqje, me jakë te rrumbullakët, me mëngë të gjata, me zinxhir ne pjesen e perparme.,100% Poliamid

Përzgjidhni markën

Përzgjidh masën

XS, s, m, l

Përzgjidh ngjyrën

Season

VJESHTE-DIMER 2020

Përzgjidhni gjininë

FEMRA