Xhup i gjatë Okaidi

9190L

SKU: 675975221

Xhup i gjatë për djem me kapuç

10 Vjec
12 Vjec
14 Vjec
3 Vjec
4 Vjec
5 Vjec
6 Vjec
8 Vjec
Kaki
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave

Xhup i gjatë për djem me kapuç, me mbyllje me zinxhir dhe buton, me dy xhepa në pjesën e përparme dhe me pellush tek pjesa e kapuçit. 36% Poliamid 64% Pambuk

Sipas markës

Sipas masës

, , , , ,

Përzgjidh masën

, , , , , , , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas gjinisë

Sipas sezonit