Xhup I gjatë Oversize Mango

7194L

SKU: 87060547

Xhup I gjatë Oversize me tegela

l
m
s
XS
E zeze
jeshile
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Xhup I gjatë Oversize me tegela , mëngë të rëna, xhepa anësorë dhe mbërthim më përcina. 100% POLIESTER

Përzgjidhni markën

Size Filter

XS, S, M, L

Përzgjidh masën

l, m, s, XS

Color Filter

E ZEZE, JESHILE

Përzgjidh ngjyrën

,

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

FEMRA