Xhup I kthyeshën në të dy anët Cortefiel

SKU: 6618529

Xhup I hollë I kthyeshën në të dy anët

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso ProduktinKrahaso Produktin
Kategoritë: , ,

Xhup I hollë I kthyeshën në të dy anët, I përbërë nga mbushje me teknologjine Thermolite ultralight, fibra te riciklueshme te papërshkueshme nga uji. 100% POLIESTER

Përzgjidhni markën

Size Filter

M

Përzgjidh masën

m

Color Filter

BEZHE

Përzgjidh ngjyrën

Season

VJESHTE-DIMER 2020

Përzgjidhni gjininë

FEMRA