Xhaketë Geox

24590L

SKU: W1220W

Xhaketë rezistente ndaj ujit

40
42
44
46
Gold Bronz
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso ProduktinKrahaso Produktin
Kategoritë: , , Tag:

Xhaketë me teksturë të shndritshme dhe rezistente ndaj ujit, e përshtatshme për veshje të përditshme. Mbyllje me zinxhir dhe me xhepa anësor.

Përzgjidhni markën

Size Filter

40, 42, 44, 46

Përzgjidh masën

40, 42, 44, 46

Color Filter

E VERDHE, BEZHE

Përzgjidh ngjyrën

, ,

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

FEMRA