Xhaketë me zinxhir dhe kapuç Geox

31490L

SKU: W1225D

Xhaketë me tegela të qepur horizontalisht

40
42
44
46
48
blu
roze
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso ProduktinKrahaso Produktin
Kategoritë: , , Tag:

Xhaketë me mëngë të gjata, prerje të drejtë, me kapuç dhe mbyllje me zinxhir; dizajn me dy xhepa anësorë me zinxhir dhe me tegela të qepur horizontalisht.

Përzgjidhni markën

Size Filter

40, 42, 44, 46, 48

Përzgjidh masën

40, 42, 44, 46, 48

Color Filter

BLU

Përzgjidh ngjyrën

, ,

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

FEMRA