Xhaketë me kodron shtrëngues Geox

29890L

SKU: W1225F

Xhaketë me kopsa dhe me tegela të qepur horizontalisht

40
42
44
46
Portokalli
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso ProduktinKrahaso Produktin
Kategoritë: , , Tag:

Xhaketë me kopsa, me dy xhepa anësorë me zinxhir, dhe me një kordon shtrëngues elastik në pjesën e pasme. Dizajn me tegela të qepur horizontalisht.

Përzgjidhni markën

Size Filter

40, 42, 44, 46

Përzgjidh masën

40, 42, 44, 46

Color Filter

E KUQE, PORTOKALLI

Përzgjidh ngjyrën

, ,

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

FEMRA