Xhaketë me prerje të gjatë Geox

31490L

SKU: W1220D

Xhaketë me zinxhir dhe butona dhe me kapuç të fshehur

38
40
42
44
Pana
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso ProduktinKrahaso Produktin
Kategoritë: , , Tag:

Xhaketë me prerje të gjatë regular-fit, mbyllje e dyfishtë me zinxhir dhe kopsë, me kauç të fshehur dhe dy çarje anësore.

Përzgjidhni markën

Size Filter

38, 40, 42, 44

Përzgjidh masën

38, 40, 42, 44

Color Filter

E BARDHE

Përzgjidh ngjyrën

,

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

FEMRA