Xhup i lehtë, Prenatal

3680L

SKU: 709229

Xhup i lehtë me kapuç dhe zinxhir. Me dizenjo fjongo.

2-3 Vjec
3-4 Vjec
4-5 Vjec
5-6 Vjec
6-7 Vjec
7-8 Vjec
9-10 Vjeç
Blu
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave

Xhup i lehtë me kapuç dhe zinxhir. Me dizenjo fjongo.

Sipas markës

Sipas masës

, , ,

Përzgjidh masën

, , , , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Sipas gjinisë