Xhup i lehtë, Prenatal

3680L

SKU: 711162

Xhup i lehtë, me kapuç dhe zinxhir.

12-18 Muaj
18-24 Muaj
24-36 Muaj
3-6 Muaj
6-9 Muaj
9-12 Muaj
Blu
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave

Xhup i lehtë, me kapuç dhe zinxhir.

Sipas markës

Sipas masës

, ,

Përzgjidh masën

, , , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Sipas gjinisë