Xhup i lëmuar Mango

SKU: 87063260

Xhup me kordonë të lakuar

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin
Kategoritë: , , Tags: ,
Dërgesat

Xhup rezistent ndaj ujit dhe teksturë të lëmuar,me mëngë të gjata, mbyllje me butona dhe xhepa anësorë. Dizajn me kordonë të qepur në forma të lakuara. 15% Poliester, 85% Poliester i ricikluar

Përzgjidhni markën

Size Filter

XS, S, M, L, XL

Përzgjidh masën

l, m, s, xl, XS

Color Filter

E ZEZE

Përzgjidh ngjyrën

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

FEMRA