Xhup i ngrohtë dhe i lehtë, Okaidi

4290L

SKU: 96136518

Xhup i ngortë dhe i lehtë

10 Vjec
12 Vjec
14 Vjec
3 Vjec
4 Vjec
5 Vjec
6 Vjec
8 Vjec
Portokalli
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave

Xhup i ngortë dhe i lehtë100% Poliamid

Sipas markës

Sipas masës

, , , , ,

Përzgjidh masën

, , , , , , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Sipas gjinisë