Xhup i shkurtër Cortefiel

9093L

SKU: 5642631

Xhup i shkurtër me kapuc

l
m
s
Rozë
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , , Tags: ,
Dërgesat

Xhup i shkurtër me kapuc, mbyllje me zinxhir dhe me xhepa në pjesën e përparme. 100% Poliestër

Sipas markës

Sipas masës

, ,

Përzgjidh masën

, ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Sipas gjinisë