Xhup i shkurtër Hoss intropia

11495L

SKU: 5452453

Xhup i shkurtër me kapuç, me mbyllje me zinxhir

l
m
s
xl
XS
E zeze
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave

Xhup i shkurtër me kapuç, me mbyllje me zinxhir dhe me dy xhepa në pjesën e përparme. 100% Poliestër

Sipas markës

Sipas masës

, , , ,

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Sipas gjinisë