Xhup i shkurtër Mango

2390L

SKU: 27903263

Xhup i shkurtër me mbyllje me kopsa

l
m
s
xl
XS
E verdhë
E zeze
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Xhup i shkurtër me mbyllje me kopsa, dizajn me tegela dhe jakë rrethore. 100% Poliamid100% Poliamid

Sipas markës

Sipas masës

, , , ,

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas ngjyrës

,

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë