Xhup i shkurtër Mango

SKU: 17036704

Xhup i shkurtër, dizajn me tegela, i papërshkrueshëm nga uji

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshirave

Xhup i shkurtër, dizajn me tegela, i papërshkrueshëm nga uji, mbyllje me kopsa dhe me jakë të rrumbullakët. 100% Poliamid

Sipas markës

Sipas masës

, , , ,

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Sipas gjinisë