Xhup i shkurtër me tegela, Cortefiel

15000L

SKU: 2004404

Xhup i shkurtër me tegela, me mbushje termike. Me xhepa para, mbyllje me zinxhir dhe butona.

l
m
s
xl
xxl
Blu
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Xhup i shkurtër me tegela, me mbushje termike. Me xhepa para, mbyllje me zinxhir dhe butona.100% Poliestër

Sipas markës

Sipas masës

, , , , ,

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Sipas gjinisë