Xhup i shkurtër me tegela, Springfield

14990L

SKU: 0954276

Xhup i shkurtër me tegela, me kapuç dhe xhepa anash.

l
m
s
xl
xxl
xxxl
Blu
Gri
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Xhup i shkurtër me tegela, me kapuç dhe xhepa anash.100% Poliestër

Sipas markës

Sipas masës

, , , , ,

Përzgjidh masën

, , , , ,

Sipas ngjyrës

,

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë