Xhup i shkurtër Prenatal

2303L

SKU: 674147

Xhup i shkurtër me kapuç

3-4 Vjec
4-5 Vjec
5-6 Vjec
6-7 Vjec
7-8 Vjec
Blu
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave

Xhup i shkurtër me kapuç, me mbyllje me zinxhir dhe me xhepa në pjesën e përparme. 100% Poliestër

Sipas markës

Sipas masës

, , , ,

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Sipas gjinisë