Xhup i shkurtër Prenatal

2233L

SKU: 674150

Xhup i shkurtër me kapuç

12-18 Muaj
18-24 Muaj
24-36 Muaj
3-6 Muaj
6-9 Muaj
9-12 Muaj
Blu
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave

Xhup i shkurtër me kapuç, me mbyllje me zinxhir dhe me xhepa në pjesën e përparme. 100% Poliestër

Sipas markës

Sipas masës

, , , , ,

Përzgjidh masën

, , , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Sipas gjinisë