Xhup I shkurtër Thermolite Cortefiel

12990L 5200L

SKU: 2028557

Xhup I shkurtër Thermolite me tegela

s
m
l
xl
xxl
xxxl
blu
E kuqe
E zeze
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin
Kategoritë: , , Tag:

Xhup I shkurtër Thermolite me tegela, 2 xhepa anësore dhe 2 në pjesën e kraharorit , me zinxhir te fshehur dhe butona për mbërthim. 100% Poliester

Përzgjidhni markën

Size Filter

S, M, L, XL, XXL, XXXL

Përzgjidh masën

s, m, l, xl, xxl, xxxl

Color Filter

E ZEZE

Përzgjidh ngjyrën

, ,

Season

VJESHTE-DIMER 2020

Përzgjidhni gjininë

MESHKUJ