Xhup Mango

SKU: 17047501

Xhup i shkurtër, prerje e drejtë, me jakë të lartë dhe mbyllje me zinxhir.

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , , Tag:
Dërgesat

Xhup i shkurtër, prerje e drejtë, me jakë të lartë dhe mbyllje me zinxhir. Me dy xhepa në pjesën e përparme dhe me shirit elastik tek pjesa e mëngëve. 100% Poliestër

Sipas markës

Sipas masës

, , , ,

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas ngjyrës

,

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë