Xhup me kapuç Mango

7490L 5250L

SKU: 77099205

Xhup me kapuç

XS
s
m
l
E bardhe
jeshile
Fshije
Kategoritë: , , Tags: , ,

Xhup i shkurtër me tegela me kapuç te levizshem, me jakë te rrumbullakët, me mëngë të gjata, me xhepa anësorë me zinxhir dhe me zinxhir ne pjesen e perparme.,100% Poliamid

Përzgjidhni markën

Përzgjidh masën

XS, s, m, l

Përzgjidh ngjyrën

,

Season

VJESHTE-DIMER 2020

Përzgjidhni gjininë

FEMRA

Ende s’ka shqyrtime të produktit.

Jini i pari që shqyrton “Xhup me kapuç Mango”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *