Xhup me kapuc Okaidi

6750L6900L

SKU: 676273029

Xhup treçerekësh me kapuç dhe me detaje pellushi

10 Vjec
12 Vjec
14 Vjec
3 Vjec
4 Vjec
5 Vjec
6 Vjec
8 Vjec
Vjollcë
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave

Xhup treçerekësh me kapuç dhe me detaje pellushi, me disa xhepa dhe me mbyllje me zinxhir, i papërshkrueshëm nga uji. 35% Pambuk 65% Poliestër

Sipas markës

Sipas masës

, , , , ,

Përzgjidh masën

, , , , , , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas gjinisë

Sipas sezonit