Xhup me kapuç Prenatal

987L

SKU: 661682

Xhup me kapuç dhe xhepa anësorë

12-18 Muaj
18-24 Muaj
24-36 Muaj
3-6 Muaj
6-9 Muaj
9-12 Muaj
jeshile
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Xhup me zinxhir dhe kapuç, me dy xhepa anësorë dhe me printe në pëlhurën e brendshme. Dizajn me qepje kordonësh horizontalë.

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

, , , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë