Xhup me kapuç, Prenatal

SKU: 676536

Xhup i ngrohtë me mbushje, me kapuç. Me xhep para, me dizenjo arush.

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshirave

Xhup i ngrohtë me mbushje, me kapuç. Me xhep para, me dizenjo arush.30% Poliestër, 70% Najlon

Sipas markës

Sipas masës

, ,

Përzgjidh masën

, ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Sipas gjinisë

,