Xhup me kapuç, Springfield

3300L

SKU: 0956381

Xhup me kapuç, me tegela të mbyllura nga nxehtësia, me mbushje termike poliester të ricikluar në pëlhurë poliesteri të papërshkueshëm nga uji. Me kapuç, me mbyllje zinxhir dhe xhepa, xhepa të brendshëm dhe detaj dekorativ etikete.

l
m
s
xl
xxl
xxxl
Blu
E zeze
Gri e erret
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Përbëhet nga: 100% Poliestër

Sipas markës

Sipas masës

, , , , ,

Përzgjidh masën

, , , , ,

Sipas ngjyrës

, ,

Përzgjidh ngjyrën

, ,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë