Xhup me kapuç Springfield

9000L

SKU: 2832246

Xhup treçerekësh me kapuç, i papërshkrueshëm nga uji

l
m
s
xl
xxl
xxxl
Blu e errët
E zeze
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , , Tag:
Dërgesat

Xhup treçerekësh me kapuç, i papërshkrueshëm nga uji, mbyllje me zinxhir dhe me disa xhepa. 53% Pambuk 53% Pambuk 47% Najlon

Sipas markës

Sipas masës

, , , , ,

Përzgjidh masën

, , , , ,

Sipas ngjyrës

,

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë