Xhup me printe Prenatal

2233L

SKU: 675315

Xhup i shkurtër me kapuç dhe printe

12-18 Muaj
18-24 Muaj
24-36 Muaj
3-6 Muaj
6-9 Muaj
9-12 Muaj
Rozë
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave

Xhup i shkurtër me kapuç dhe printe me njëbrirësh, me mbyllje me zinxhir. 100% Poliestër

Sipas markës

Sipas masës

, , , , ,

Përzgjidh masën

, , , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Sipas gjinisë